|
ERASMUS +
ЕРАЗМУС+ – це Програма міжнародної співпраці Європейського Союзу з іншими країнами світу у сфері освіти, молоді та спорту. Програма має на меті підтримку освітнього, професійного та особистісного розвитку громадян ЄС і поза його межами задля внеску до стійкого зростання, якості робочих місць і соціального згуртування, для розвитку інновацій та посилення європейської ідентичності і активного громадянства. Програма підтримує можливості навчальної та академічної мобільності в освіті та для молоді, проєкти та партнерства, розвиток стратегій і співпраці, професійні мережі та відкриті ресурси. Програма 2021-2027 рр. є не тільки міжнародною, а й більш інклюзивною, цифровою та екологічною. ЕРАЗМУС+ У 2021-2027 РОКАХ 25 березня 2021 року Європейська Комісія офіційно п оголосила ро відкриття нової Програми ЄС Еразмус+ на 2021-2027 роки. Завдяки бюджету понад 28 мільярдів євро оновлена Програма є не лише міжнародною, але й більш інклюзивною, цифровою та екологічною! Ключові пріоритети Програми у сферах освіти, професійної підготовки, молоді та спорту на 2021-2027 роки: якість в освіті та підготовці, інклюзія та гендерна рівність, зелені та цифрові трансформації, підготовка вчителів і наставників, вища освіта, геополітичний вимір. Крім цього, продовжується підтримка викладання, навчання та проведення досліджень з питань європейської інтеграції, зокрема щодо майбутніх викликів і можливостей ЄС в межах напряму Жан Моне.
МОЖЛИВОСТІ
Для України Еразмус+ відкриває можливості мобільності та співпраці у таких сферах: вища освіта та європейські студії Жан Моне професійна (професійно-технічна) та фахова передвища освіта шкільна освіта Більше інформації на сайті Національного Еразмус офісу в Україні.
Новини12 лист. 2024 Посилюємо технічні спроможності Академії за підтримки чеських партнерів! 11 лист. 2024 Методичний марафон “Стаємо сильнішими разом!” “Стаємо сильнішими разом!” 11 лист. 2024 Онлайн-семінар з презентації авторського методу аналізу соціальної взаємодії Г. Проктера «Perceiver-Element-Grid» Онлайн-семінар з презентації авторського методу аналізу соціальної взаємодії Г. Проктера «Perceiver-Element-Grid» Всі новини |