Міжнародна діяльність





Міжнародна діяльність Академії

 

Однією з ключових умов сталого розвитку України є зміцнення її міжнародних позицій. І саме заклади вищої освіти відіграють найважливішу роль у соціально-економічного розвитку держави, є провідниками України до глобальної освітньо-наукової спільноти.

 

Діяльність Комунального закладу вищої освіти «Одеської академії неперервної освіти Одеської обласної ради» в цьому напрямку  спрямована на формування позитивного міжнародного іміджу Академії, підтримку та розвиток міжнародних зв’язків та впровадження міжнародного партнерства в освітньо-наукових, соціальних, культурних сферах, а також участь у роботі міжнародних організацій, реалізації права учасників освітнього процесу на міжнародну академічну мобільність.

 

Міжнародна діяльність Академії здійснюється за напрямами:

 

  • співпраця із закордонними профільними закладами вищої освіти;
  • участь професорсько-викладацького складу в міжнародних форумах і конференціях;
  • виконання спільних наукових, науково-методичних досліджень в сфері традиційної та дистанційної освіти;
  • участь у міжнародних освітніх, наукових проєктах;
  • участь у грантових програмах і конкурсах з міжнародними партнерами у сфері розвитку освіти, наукових досліджень, інновацій та інших видах діяльності;
  • участь у міжнародних програмах академічної мобільності науково-педагогічних, педагогічних працівників, здобувачів освіти Академії.

 

Закордонні партнери Академії

 

Академія має ділові стосунки з європейськими університетами та громадськими організаціями: Цюрихським педагогічним університетом (Конфедерація Швейцарія), Університетом освіти Верхня Австрія (Республіка Австрія), Європейським університетом у Варшаві (Республіка Польща), Шуменським університетом імені Єпископа Костянтина Преславського (Республіка Болгарія); Університетом імені Масарика (Чеська Республіка), Академією неперервної освіти (Республіка Молдова), Негевським  університетом імені Бен-Гуріона (Держава Ізраїль), Громадською організацією DOCCU (Конфедерація Швейцарія), Європейським центром компетенцій та ресурсів KulturKontact Austria (Республіка Австрія), Громадською організацією Асоціація з міжнародних питань АМО (Чеська Республіка). Ця співпраця сприяє розвитку міжнародної діяльності Академії в освітній галузі, наближаючи її до європейського освітнього простору.

Спрямування усіх зусиль на підтримку та розвиток зарубіжних зв’язків в освітньо-наукових, соціальних, культурних сферах допомагає Академії зміцнювати свою міжнародну присутність та відкриває нові можливості для розвитку. Ця робота сприяє побудові міцних партнерств, підвищенню якості освіти та підтримці розвитку України на міжнародній арені.

 


Новини


20 черв. 2025
Наукова літня школа – простір розвитку методологічної культури молодих дослідників
У період з 16 по 20 червня 2025 року на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» відбулася Наукова літня школа для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) та третього (доктор філософії) рівнів за темою: “Методологічна культура у науковому зростанні педагога-дослідника”. Організатори заходу - кафедра педагогіки та освітнього менеджменту і Наукове товариство здобувачів вищої освіти та молодих вчених Академії.

13 черв. 2025
Стартував міжнародний освітній проєкт DEM-ED
4 червня відбулася установча зустріч учасників міжнародного проєкту “DEM-ED: Академічна мережа для розширення можливостей освітян за демократію та мир”, у якому беруть участь викладачі з Швейцарії, країн Східної Європи, Чорноморського регіону та Південного Середземномор’я.

12 черв. 2025
Перший етап реалізації міжнародного проєкту Erasmus+ "Sex Education for All": участь Одеської академії неперервної освіти
Упродовж першої половини 2025 року тривав перший етап реалізації міжнародного проєкту KA2 Erasmus+ “Sex Education for All: Training Service Providers to Support Autistic Individuals”. Метою ініціативи є створення та впровадження навчальних програм для фахівців, які працюють з дітьми з аутизмом, у сфері адаптованої сексуальної освіти.

Всі новини